מצלמה
בשידור חי

052-5111000

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע

קורס בהתאמה אישית עם מורה פרטי

אנחנו ב- SeaSchool מלמדים את התיאוריה גם באמצעות מורה פרטי בבית הלקוח. זו האפשרות הטובה והאיכותית ביותר ללמוד את התיאוריה אבל זו גם הדרך היקרה ביותר ולכן שיטה זו לא מתאימה לכולם.

מכיוון שבשיטה זו יושב המדריך עם התלמיד "אחד על אחד", המדריך יכול לראות בדיוק היכן הבעיות והנקודות שהתלמיד מתקשה בהם ולמקד את הלימוד ולחזק נקודות אילו.

שיטה זו טובה במיוחד עבור תלמידים שלמדו בבתי ספר אחרים ונכשלו במבחני התיאוריה פעם אחרי פעם. המדריך "חוקר" את התלמיד על המבחנים שהוא נכשל בהם ולרוב מצליח לגלות את הנקודות הבעיתיות. המדריך מתמקד בנקודות אילו ומלמד את התלמיד עד למעבר של המבחן.

שילוב של מפגש מעשי אישי עם מדריך ולימוד באמצעות אתר האינטרנט שלנו (המחיר לאתר כלול) הוא "סוס מנצח". אחרי השיעור הפרטי התלמיד יכול להיכנס לאתר ולתרגל את המבחנים הרבים הנמצאים בו.

העלות של מורה פרטי היא כמובן העלות הגבוהה ביותר של לימוד התיאוריה מבין האפשרויות הקיימות בארץ, אולם בהתחשב באחוזי הכישלון הרבים של תלמידים בבתי ספר אחרים המלמדים בכיתות, העלות מתקזזת מול תשלומי אגרות למבחנים חוזרים ובזבוז זמן ודלק של הגעה לכיתות ולימוד בקבוצה.

 

צריך לזכור שהלימוד עם מורה פרטי לא מחליפה את הלימוד העצמי בבית. מדובר בהרבה חומר ולוקח זמן ללמוד אותו. המורה עוזר לתלמיד עם הבנת החומר, תחילת הלימודים, התמקדות וכד', אבל בכל מקרה המורה לא ילמד בשביל התלמיד. את זה התלמיד יצטרך לעשות בעצמו.


למי מתאימה שיטת לימוד זו:

  • לאנשים עם בעיות למידה כגון קשב וריכוז.
  • למי שזמנו יקר לו ולא מעוניין לבזבז זמן בנסיעות לכיתות ולימודים בקבוצה.
  • למי שמעוניין ביחס אישי ולא בכיתות לימוד עם תלמידים רבים.
  • למי שאין אינטרנט או לא מעוניין ללמוד מול המחשב.
  • למי שכבר נכשל פעם או מספר פעמים בבתי ספר אחרים.


עלות קורס עם מורה פרטי בבית הלקוח:

העלות נקבעת בהתאם למספר גורמים כגון מיקום בית הלקוח ומספר התלמידים.
יש לצלצל או למלא את הטופס למטה ונציג יחזור אליך בהקדם למתן הצעת מחיר.


כיצד נרשמים לקורס בהדרכה פרטית?
יש ליצור איתנו קשר על פי הפרטים המופיעים בעמוד צור קשר.

 


חזרה לפרק שאלות ותשובות

 

 

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע:

052-5111000