מצלמה
בשידור חי

052-5111000

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע

האם ניתן ללמוד קורס לאופנוע-ים ולסירת מנוע דרך קורס באינטרנט?

בהחלט כן!!!

מדובר בחומר לימוד פשוט וקל להבנה, לימודים של זיכרון ותרגול מבחנים. החומר כולל חוקי דרך, דגלים, אותות וכד'. לימודי התיאוריה הם בייחוד לימודי תרגול וזיכרון וכמו בכל לימודי תרגול וזיכרון הם מתאימים במיוחד ללימוד דרך האינטרנט. האנימציות וסרטוני הווידיאו באתר עוזרים בהבנת החומר והזמינות התמידית של חומר הלימוד באמצעות האינטרנט מאפשרים לרוב התלמידים לעבור את המבחן העיוני בפעם הראשונה.

 

צריך לזכור - לא משנה כמה מפגשים בכיתה תעשה, מכיתה אתה אף פעם לא יוצא מוכן למבחן מכיוון שמדובר בהרבה חומר. את הלימוד האמיתי אתה בכל מקרה תעשה מהבית.

 

תלמידים רבים יוצאים מאוכזבים מהלימודים בכיתות לימוד כאשר הם לומדים את המקצועות הפשוטים כגון תיאוריה לאופנועי ים וסירות. הם מתלוננים על בזבוז זמן בהגעה וישיבה בכיתות כשמדריך הקריא להם חוברת ובפועל הם נשלחו הבית ללמוד את החומר שם, כי מדובר בהרבה חומר ולא ניתן לזכור את כולו בכיתות.

לימודי זיכרון ותרגול מתאימים מאוד ללימוד עצמי באינטרנט אולם יש להקפיד ללמוד אך ורק בקורס מסודר ואיכותי כמו זה שיש ב- SeaSchool – קורס שכבר הוכיח עצמו בקרב אלפי תלמידים. האינטרנט מלא במידע חלקי או שגוי ולימוד בצורה לא מסודרת מחומר לא איכותי שיכול להטעות ולהזיק יותר מלהואיל.

 

יש לזכור שבפועל צריך לעבור 2 מבחני תיאוריה כדי לקבל רישיונות לאופנועי ים ולסירות מנוע – תיאוריה בכתב ותיאוריה בעל פה שמתבצעת בחלק המעשי. לימוד בצורה לא מסודרת מחומר לא מלא יגדיל מאוד את הסיכויים לכישלון באחד המבחנים.

רוב התלמידים הלומדים ב- SeaSchool עוברים את כל המבחנים בפעם הראשונה, זו אחת מהסיבות שמאפשרים לנו לתת את הלימודים בקבלנות מלאה.

 

הכנו סרט וידאו המציג את הלימודים בתוך אזור המנויים באתר, המאפשר להתרשם מסוג הלימודים והיקפם, לפני שנרשמים ומשלמים על הקורס.

סיור מקדים בקורס:

 

חזרה לפרק שאלות ותשובות

 

 

 

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע:

052-5111000