מצלמה
בשידור חי

052-5111000

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע

האם צריך ניסיון קודם בימאות כדי להוציא רישיון לאופנוע-ים ולסירת מנוע?

רישיון לאופנוע ים ניתן לקבל רישיון מגיל 16 ולסירת מנוע מגיל 17. לשניהם לא צריך שום ניסיון קודם ולפעמים ניסיון קודם אפילו מפריע.

הרישיונות לאופנוע ים - משיט 11, והרישיון לסירת מנוע - משיט 12, אילו רישיונות בסיסיים ולא נחשבים לרישיונות מקצועיים. כמעט כל מי שלומד אותם עושים אותם בשביל הכיף ולרוב אין להם שום ניסיון בתחום הימאות.

תלמידים שנהגו באופנוע ים ובסירת מנוע לפני שהוציאו רישיון, במקרים מסוימים רכשו הרגלי תפעול שגויים ולוקח זמן לשנות את ההרגלים הלא נכונים מאשר ללמד תלמיד חדש ללא ניסיון קודם.

ב- SeaSchool אנחנו מלמדים את התלמידים את לימודי הימאות מההתחלה בצורה מקצועית ונכונה ומכיוון שהלימוד הוא קצר ולא קשה, הניסיון הקודם שאיתו מגיעים מדיי פעם תלמידים רק מקשה על התהליך כולו.

ההדרכה במים בקצרה ולרוב תלמיד מסיים את הלימוד המעשי של אופנוע הים בשיעור אחד או שניים בלבד ובסירת מנוע בשני שיעורים, ניסיון קודם על הכילים האילו לרוב לא לא יכול לחסוך זמן.

יש לזכור שב- SeaSchool הלימודים הם בקבלנות מלאה כך שהתלמיד בכל מקרה יקבל כמה שיעורים שהוא צריך עד שיעבור מבחנים ויחזיק ברישיונות, וזאת ללא תוספת תשלום, כך שאין כמעט משמעות לניסיון קודם.

 

חזרה לפרק שאלות ותשובות

 

 

צלצל עכשיו עד 12 בלילה, 7 ימים בשבוע:

052-5111000